Güncel Haberler

Bayern, Almanya Ligi’nde Güle Oynaya

Almanya easyCredit BBL 9. hafta mücadelesinde Euroleague ekiplerinden FC Bayern Munich konuk olduğu zayıf rakiplerinden Mitteldeutscher‘i 68-82 gibi farklı bir skorla rahat geçti.

Bu sonuçla Bayern 7. galibiyetine ulaşırken, Mitteldeutscher ise 3 galibiyette kaldı.

Çeyrek sonuçları:

  1. çeyrek: 23-20
  2. çeyrek: 17-27
  3. çeyrek: 12-20
  4. çeyrek: 16-15

Bayern’de Gavin Schilling 12 sayı, 14 ribaund ile öne çıkarken, Ognjen Jaramaz 14 sayı, 2 ribaund, 2 asist, DeShaun Thomas 13 sayı, 4 ribaund, 3 asist, Augustine Rubit 11 sayı, 3 ribaund, 2 asist ve Nihad Djedovic 10 sayı, 4 ribaund ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Mitteldeutscher’de Nikola Rebic 12 sayı, 5 ribaund, 4 asist, Johannes Richter 12 sayı, 7 ribaund ve Goran Huskic 11 sayı, 3 asist ile çift haneli skor üreterek direnmeye çalışan yegane isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bayern, Ezeli Rakibi Alba’yı Farka Boğdu!

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich konuk ettiği ezeli rakibi Alba Berlin‘i …