Güncel Haberler

Asvel, Levallois Karşısında Hezimete Uğradı!

Fransa Betclic ELITE Pro A 9. hafta mücadelesinde Euroleague ekiplerinden LDLC Asvel Villeurbanne konuk ettiği Metropolitan Levallois karşısında hiç varlık gösteremedi ve 64-85’lik skorla hezimete uğradı.

Bu sonuçla Asvel 3. kez kaybetti ve averajla 5. sırada yer aldı. Levallois ise 8. kez kazanarak liderlik koltuğuna yerleşti.

Çeyrek sonuçları:

  1. çeyrek: 17-25
  2. çeyrek: 20-20
  3. çeyrek: 15-23
  4. çeyrek: 12-17

Levallois’da Will Cummings 17 syaı, 5 ribaund, 5 asist ile galibiyetin mimarı olurken, Jordan McRae 13 sayı, Keith Hornsby 11 sayı, 7 ribaund, Vince Hunter 11 sayı, 4 ribaund ve Lahaou Konate 10 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile diğer önemli isimler oldular galibiyet yolunda.

Asvel cephesinde ise William Howard 15 sayı, 7 ribaund, Paul Lacombe 12 sayı, 2 ribaund ve Elie Okobo 11 sayı, 3 ribaund ile direnmeye çalışan isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Monaco, Final Serisine Galibiyetle Başladı

Fransa Betclic ELITE Pro A final serisi ilk maçında AS Monaco konuk ettiği Paris Basketball‘u …