Güncel Haberler

Bayern, Braunschweig’ı Rahat Yendi

Almanya easyCredit BBL 3. hafta mücadelesinde Euroleague ekiplerinden FC Bayern Munich konuk ettiği Braunschweig‘ı 96-80’lik skorla geçmeyi başardı.

Çeyrek sonuçları:

  1. çeyrek: 30-17
  2. çeyrek: 27-25
  3. çeyrek: 21-20
  4. çeyrek: 18-18

Bayern’de DeShaun Thomas 18 sayı, 6 ribaund ile öne çıkarken, Ognjen Jaramaz 16 sayı, 4 asist, Corey Walden 14 sayı, 3 ribaund, 2 asist, Darrun Hilliard 12 sayı, 3 ribaund, 5 asist ve Nened Djedovic 11 sayı, 2 ribaund ile galibiyetin diğer mimarları olmuşlardı.

Braunschweig cephesinde ise Benedict Tuduric 17 sayı, 7 ribaund, 2 asist ile en skorer isim olurken, Robin Amaize ise 13 sayı, 6 ribaund ile diğer çift haneli skor üreten isimdi. David Kramer 9 sayı ve Martin Peterkan ise 8 sayı ile katkı verebilmişlerdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bayern, Ezeli Rakibi Alba’yı Farka Boğdu!

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich konuk ettiği ezeli rakibi Alba Berlin‘i …