Güncel Haberler

Hazırlık Maçı: Real Madrid, Albacate Turnuvası’nda Murcia’ya Kaybetti

Turkish Airlines Euroleague ve İspanya Liga Endesa‘nın güçlü şampiyonluk adaylarından biri Real Madrid, ilk hazırlık maçında Albacate Turnuvası’nda karşılaştığı UCAM Murcia‘ya 80-84’lük skorla yenilmekten kurtulamadı.

Çeyrek sonuçları:

1.çeyrek: 22-16
2.çeyrek: 36-40
3.çeyrek: 49-65
4.çeyrek: 80-84

Murcia’da Thaddus McFadden 18 sayı ile maçın yıldızı olurken, Jordan Davis 12 sayı, Isaiah Taylor 10 sayı, Nemanja Radovic 9 sayı ve Emanuel Cate 9 sayı ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Real cephesinde ise Guerschon Yabusele 19 sayı ile öne çıkarken, Fabien Causeur 15 say ve Vincent Poirier 14 sayı ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Zalgiris’e Evinde Yan Bakılmıyor!

Turkish Airlines Euroleague 25. hafta mücadelesinde Zalgiris Kaunas konuk ettiği Panathinaikos‘u 80-68 gibi farklı bir …