Güncel Haberler

RESMİ: Bursaspor’un Rakibi Ulm’dan NBA Patentli Uzun Takviyesi

7DAYS EuroCup‘da temsilcimzi Bursaspor ile aynı grupta yer alan Almanya easyCredit BBL ekiplerinden Ratiopharm Ulm, kadrosunu NBA patentli bir uzun ile güçlendirdi.

Son 6 sezondur Chicago Bulls forması giyen Cristiano Felicio ile anlaştıklarını duyurdular.

2.06 metre boyunda olan 29 yaşındaki Brezilyalı uzun, geçen sezon sadece 18 maçta görev alabilmiş, ortalama 4.7 dakika sahada kalırken 1.3 sayı, 1.4 ribaund ile katkı verebilmişti.

Kariyerine ülkesinde Pitagoras Minas takımında başkayan Felicio, sonrasında NCAA’de Oregon forması giymiş, ardından da drafta katılmamasına rağmen 2015’deki NBA Yaz Ligi macerasının ardından Bulls ile anlamış ve kariyerine 6 yıl boyunca NBA’de Boğalar’ın başarısı için ter dökerek devam ettirmişti.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Beşiktaş’ın Rakiplerinden Lions, NBA Patentli Nwaba ile Anlaştı!

BKT EuroCup‘da temsilcimiz Beşiktaş ile aynı grupta yer alan London Lions kadrosunu NBA patentli bir …