All-Star Kaptanları Lebron ve Durant Kadrolarını Seçtiler!

7 Mart Pazar günü Atlanta’nın ev sahipliğinde düzenlenecek olan 2021 NBA All-Star maçında Team Lebron ve Team Durant’in kadroları seçildi!

Pandemi önlemleri nedeniyle haftasonu yerine sadece Pazar günü düzenlenecek organizasyonda Yetenek Yarışması, Smaç Yarışması ve Üçlük Yarışması’nın yanı sıra geleneksel All-Star maçını da izleyeceğiz. Sadece Yükselen Yıldızlar maçı bu organizasyonda yer almayacak diğer yılların aksine.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Doğu ve Batı konferanslarındaki seyirci, oyuncu, gazeteci ve koçların oylamaları tamamlanmış, All-Star maçında boy gösterecek isimler açıklanmıştı. Konferansında en fazla oyları alan iki isim Batı’da Lebron James ve Doğu’da Kevin Durant ise takım kaptanları olmuştu.

İşte bu iki kaptan da belirlenen oyuncu havuzu içerisinden seçimlerini yaparak kendi kadrolarını oluşturdular. Buna göre takımlar şöyle oluştu:

Team Lebron: Lebron James ile beraber ilk beşi tamamlayacak 4 isim Giannis Antetokounmpo, Stephen Curry, Luka Doncic ve Nikola Jokic oldu. Yedek olarak yer alacak isimler ise Jaylen Brown, Paul George, Rudy Gobert, Dmian Lillard, Chris Paul, Domantas Sabonis ve Ben Simmons oldu. Lebron ilk seçim hakkını Giannis’den yana kullandı.

Team Durant: Her ne kadar sakatlığı nedeniyle bu maçta forma giyemeyecek olsa da Kevin Durant seçimlerini yaptı. Takımın ilk beşinde Bradley Beal, Joel Embiid, Kyrie Irving, Kawhi Leonard ve Jayson Tatum yer alacak. Kenardan ise Devin booker, James Harden, Zach LaVine, Donovan Mitchell, Julius Randle, Nikola Vucevic ve Zion Williamson gelecekler. Durant ilk seçim hakkını takım arkadaşı Irving’den yana kullandı.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.