Güncel Haberler

Daçka’nın Rakiplerinden Brindisi, Son Nefeste Kazanabildi

İtalya Lega Basket Serie A 14. hafta mücadelesinde Daçka’nın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakiplerinden biri olan Brindisi konuk ettiği Trento‘yu son nefeste 74-73’lük skorla yendi.

Bu sonuçla Brindisi 13. maçında 10. kez kazanırken 2. sırada yer aldı. Trento ise 13. maçında 7. kez kaybetti ve 7. sırada konumlandı.

TÜM İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

1.çeyrek: 19-16
2.çeyrek: 35-44
3.çeyrek: 50-57
4.çeyrek: 74-73

Brindisi’de D’Angelo Harrison 18 sayı, 4-7 3sayı, 13 ribaund, 5 asist ile öne çıkarken, Raphael Gaspardo 15 sayı, 2 ribaund ve Darius Thompson 13 sayı, 3 ribaund, 6 asist ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Trento cephesinde ise Jeremy Morgan 19 sayı, 4-6 3sayı, 4 ribaund ile etkili olurken, Gary Browne 18 sayı, 3 ribaund, 7 asist ve Victor Sanders 12 sayı, 2 ribaund ile diğer direnen isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Tofaş’ın Rakiplerinden Derthona, Obasohan’ı Kadrosuna Kattı

FIBA Şampiyonlar Ligi‘nde temsilcimiz Tofaş ile aynı grupta yer alan İtalya Lega Basket Serie A …