Güncel Haberler

Telekom’un Rakiplerinden Igokea, Adriyatik’de Güle Oynaya Kazandı

Adriyatik Ligi 10. Hafta mücadelesinde Telekom’un Şampiyonlar Ligi’ndeki rakiplerinden Igokea, konuk ettiği Zadar’ı 72-48 gibi ezici bir üstünlükle geçmeyi başardı.

Bu sonuçla Igokea 9. Maçında 7. Galibiyetini alarak 4. Sıraya yükselirken, Zadar ise 7. Maçında 6. Kez kaybederek son sıraya düştü.

TÜM İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

1.çeyrek: 20-13
2.çeyrek: 13-19
3.çeyrek: 16-8
4.çeyrek: 23-8

Igokea’da Anthony Clemmons 14 sayı, 2 ribaund, 3 asist ile öne çıkarken, Marko Josilo 13 sayı, 5 ribaund, Nikola Jovanovic 12 sayı, 5 ribaund ve Antabia Waller 11 sayı, 2 ribaund, 2 top çalma ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Zadar cephesinde ise Chinanu Onuaku 20 sayı, 11 ribaund, 2 asist, 2 top çalma ile yegane çift haneli skor katkısı veren isim olurken, Justin Carter 9 sayı ve Martin Junakovic de 8 sayı ile katkı verebildiler.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Beşiktaş’ın Rakiplerinden Cedevita, Stewart ile İmzaladı

BKT EuroCup‘daki temsilcilerimizden Beşiktaş ile aynı grupta yer alan Cedevita Olimpija kadrosunu Amerikalı bir kanat …