Güncel Haberler

Telekom’un Rakibi Igokea, Son Nefeste Kazandı

Adriyatik Ligi 9. hafta mücadelesinde Türk Telekom’un Şampiyonlar Ligi’ndeki rakiplerinden biri olan Igokea konuk ettiği Borac karşısında çok zorlansa da 73-71’lik skorla kazanmayı bildi.

Bu sonuçla Bosna ekibi 7. maçta 5. kez kazanırken 5. sırada yer aldı. Borac ise 8. maçında 7. kez kaybetti ve 11. sırada konumlandı.

TÜM İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

1.çeyrek: 21-17
2.çeyrek: 18-15
3.çeyrek: 19-21
4.çeyrek: 15-18

Igokea’da Nikola Jovanovic 16 sayı, 8 ribaund, 2 asist ve Marko Josilo 16 sayı, 5 ribaund ile öne çıkan isimler oldular. Edin Atic 13 sayı, 6 ribaund, 3 asist ile onlara destek olan diğer isimdi.

Borac cephesinde ise Nemanja Todorovic 17 sayı, 5 ribaund ile maçın en skorer ismi olurken, Bryce Jones 15 sayı, 2 ribaund, 5 asist, 2 top çalma ve Nikola Kocovic 14 sayı, 2 ribaund, 3 asist ile direnen diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Kızıl Yıldız, Studentski Engelini Güle Oynaya Geçti

Adriyatik Ligi 25. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız konuk ettiği KK Studentski Centar‘ı 94-76’lık skorla güle …