Güncel Haberler

RESMİ: Kızıl Yıldız, Rochestie Transferini Açıkladı

Turkish Airlines Euroleague ekiplerinden Kızıl Yıldız, guard rotasyonunu tecrübeli bir isimle güçlendirdi.

Geride bıraktığımız sezon Olympiakos forması ile izlediğimiz ve daha önce 2017-18 sezonunda da Sırp ekibinin formasını terletmiş olan Taylor Rochestie ile sezon sonuna kadar anlaştıklarını duyurdular.

Karadağ pasaportu da buluna solak oyun kurucu hakkındaki yorumlarımı sizlerle daha önce BURADA paylaşmıştım.

1.86 metre boyunda olan 35 yaşındaki solak oyun kurucu geride bıraktığımız sezon Euroleague sahnesinde 21 maçta ortalama 13.9 dakika süre alırken 4.6 sayı, 1.0 ribaund, 3.6 asist istatistikler ile katkı verebilmişti.

https://youtu.be/mUDOIj0S5bQ

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Ataman, Efes Maçı Öncesi Açıklamalarda Bulundu

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta mücadelesinde Panathinaikos, temsilcimiz Anadolu Efes, ile Sinan Erdem’de karşılaşacak. Maç öncesi Yunan …