Güncel Haberler

Tofaş’ın Rakibi Zaragoza, Andorra’yı Rahat Yendi

FIBA Şampiyonlar Ligi’nde temsilcimiz Tofaş ile aynı grupta yer alan Zaragoza, hazırlık maçında Andorra‘yı 92-79’luk skorla rahat geçti.

1.çeyrek: 26-24
2.çeyrek: 53-44
3.çeyrek: 81-70
4.çeyrek: 92-79

Zaragoza’da Jonathan Barreiro 26 sayı ile yıldızlaşırken, Nicolas Brussino 16 sayı ve Dylan Ennis de 13 sayı ile diğer çift haneli skor katkısı veren isimler oldular.

Andorra cephesinde ise Jeremy Senglin 20 sayı ile öne çıkarken, Haukur Palsson 15 sayı ve Nacho Llovet 13 sayı ile direnmeye çalışan diğer isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Baskonia, Howard ile Kontrat Yeniledi

Turkish Airlines Euroleague‘in A lisanslı ekiplerinden Baskonia, sezon başlamasına saatler kalan iç transferde önemli bir …