Güncel Haberler

Real Madrid, Zaragoza Engelini de Rahat Geçip Dörtte Dört Yaptı

Turkish Airlines Euroleague‘in güçlü ekiplerinden Real Madrid, 4. hazırlık maçında karşılaştığı Zaragoza‘yı 91-75’lik skorla geçerek hazırlık dönemindeki 4. galibiyetlerine ulaştılar.

1.çeyrek: 19-9
2.çeyrek: 41-35
3.çeyrek: 70-57
4.çeyrek: 91-75

Real Madrid’de Trey Thompkins 13 sayı ile öne çıkarken, Facundo Campazzo ile Jeffery Taylor da 11’er sayıyla çift haneli skor üreten diğer isimler oldular. Walter Tavares de 9 sayıyla galibiyete katkı verdi.

Zaragoza cephesinde Dylan Ennis 18 sayı ile en skorer isim olurken Nicolas Brussino ve Tyglivy Hlinason 11’er sayı, Sagaba Konate ise 10 sayı ile katkı verdi.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Zalgiris’e Evinde Yan Bakılmıyor!

Turkish Airlines Euroleague 25. hafta mücadelesinde Zalgiris Kaunas konuk ettiği Panathinaikos‘u 80-68 gibi farklı bir …