Güncel Haberler

Bahçeşehir, Gloria Cup’a Farklı Dnipro Galibiyeti ile Başladı

Bu sezon ülkemizi 7DAYS EuroCup’da temsil edecek ekiplerden biri olan Bahçeşehir Koleji, Gloria Cup ilk maçında Dnipro‘yu 70-97’lik skorla çok rahat geçti.

TÜM İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

Bahçeşehir’de Erick Green 24 sayı, 4 ribaund, 3 asist, 2 top çalma ile en skorer isim olurken, Rıdvan Öncel 16 sayı, 2 ribaund, 2 top çalma ve İsmet Akpınar 13 sayı, 5 asist ile galibiyetin mimarları oldular.

Ukrayna ekibi Dnipro’da ise Henry Dugat 18 sayı, 7 ribaund, 4 asist, 2 top çalma, Maksym Korniienko15 sayı, 8 ribuand, 2 asist, 2 top çalma ve Jared Terrell 11 sayı, 3 ribaund ile direnmeye çalışan isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bursaspor, Romanya’da Soğuk Bir Duş Aldı!

7DAYS EuroCup A grubu 15. hafta mücadelesinde temsilcimiz Frutti Extra Bursaspor konuk olduğu Rumen ekibi Cluj Napoca‘ya 87-83’lük skorla kaybederek ilk 4 yarışında büyük bir yara aldı. Bu sonuçla Rumen ekibi derecesini 5-10 yaptı ve play-off şansını sürdürdü. Temsilcimiz ise 7-8 ile 8. sıraya geriledi. MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ. Ev sahibi ekipte tam 6 isim çift haneli skor katkısı verdi. Jalen Jones 14 sayı, 8 ribaund, 2 asist, 2 top çalma ile öne çıkarken, Patrick Richard 14 sayı, Leonardo Meindl 13 sayı, 8 ribaund, 4 ribaund, Nemanja Gordic 12 sayı, 4 asist, Karel Guzman 11 sayı, 3 eibaund, 2 …