32 takımın sekizli 4 grupta mücadele edeceği ve her gruptan ilk 4 takımın son 16 turuna kalacağı normal sezon öncesi sizler için sezonun favori takımlarının kadrolarını güncel olarak takip edeceğim.
Bildiğiniz gibi bu sezon FIBA Şampiyonlar Ligi’nde beş temsilcimiz, Darüşşafaka Tekfen, Galatasaray Doğa Sigorta, Pınar Karşıyaka, Tofaş ve Türk Telekom mücadele edecekler. Takımlarımızın güncel kadrolarına BURADAN ulaşabilirsiniz.
Temsilcilerimiz haricinde 2020-21 sezonunda favori olarak gördüğüm takımların güncel kadrolarını sizlerle bu yazıda paylaşıyor olacağım.
(Belirtilen tüm kadrolar resmi hamlelere göre güncellenmektedir.)
A GRUBU
SASSARI
PG: Marco Spissu, Vasa Pusica
SG: Filip Kruslin, Stefano Gentile
SF: Jason Burnell, Kaspar Treier, Giacomo Devecchi
PF: Justin Tillman, Eimantas Bendzius
C: Miro Bilan, Luca Gandini
Koç: Gianmarco Pozzecco
SASSARI HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
TENERIFE
PG: Marcelinho Huertas, Bruno Fitipaldo, Álex López
SG: Spencer Butterfield, Sasu Salin, Santi Yusta
SF: Aaron Doornekamp, Daniel Diez, Sergio Rodriguez
PF: Tyler Cavanaugh, Emir Sulejmanovic
C: Giorgi Shermadini, Georgios Bogris, Fran Guerra
Koç: Txesus Vidorreta
TENERIFE HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
STRASBOURG
PG: Brandon Jefferson, Jean-Baptiste Maille
SG: DeAndre Lansdowne, Jaromir Bohacik
SF: Axel Toupane, Ishmail Wainright
PF: Bonzie Colson, Leopold Cavaliere
C: Yannis Morin, Ebuka Izundu, Essome Miyem
Koç: Lassi Tuovi
STRASBOURG HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
LIETUVOS RYTAS
PG: Ryan Boatright, Dovis Bickauskis, Augustas Marciulionis
SG: Andrew Goudelock, Mindaugas Girdziunas, Karolis Giedraitis
SF: Arnas Butkevicius, Gytis Radzevicius, Lukas Uleckas
PF: Chris McCullough, Kristjan Kitsing
C: Maurice N’dour, Martynas Echodas, Rokas Gustys
Koç: Donaldas Kairys
LIETUVOS RYTAS HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
B GRUBU
ZARAGOZA
PG: Dylan Ennis, Luka Rupnik, Rodrigo San Miguel, Javier Garcia
SG: Rasheed Sulaimon, DJ Seeley, Vit Krejci, Aleix Font
SF: Nicolas Brussino, Jonathan Barreiro
PF: Jason Thompson, Robin Benzing, Sagaba Konate
C: Javier Justiz, Tryggvi Hlinason
Koç: Diego Ocampo
ZARAGOZA HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
DIJON
PG: David Holston, Axel Julien
SG: Chase Simon
SF: Jaron Johnson, Charles Galliou
PF: Hans Vanwijn, Abdoulaye Loum
C: Alexandre Chassang, Jacques Alingue
Koç: Laurent Legname
DIJON HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
C GRUBU
HAPOEL JERUSALEM
PG: J’Covan Brown, Tamir Blatt
SG: Tarik Phillip, Nikos Pappas, Adam Ariel
SF: Malcolm Hill, Nimrod Levi, Deividas Sirvydis
PF: Suleiman Braimoh, Luka Mitrovic
C: TaSahawn Thomas, Idan Zalmanson
Koç: Oded Kattash
HAPOEL JERUSALEM HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
SAN PABLO BURGOS
PG: Alex Renfroe, Omar-Sharif Cook
SG: Thad McFadden, Vitor Benite
SF: Xavier Rabaseda, Álex Barrera
PF: Jasiel Rivero, Ken Horton, Miquel Salvó
C: Dejan Kravic, Jordan Sakho, Goran Huskic
Koç: Joan Penarroya
SAN PABLO BURGOS HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
BRINDISI
PG: Darius Thompson, Alessandro Zanelli
SG: D’Angelo Harrison, Riccardo Visconti, Alessandro Guido
SF: James Bell, Mattia Udom
PF: Derek Willis, Raphael Gaspardo
C: Nick Perkins, Ousman Krubally, Riccardo Cattapan
Koç: Francesco Vitucci
BRINDISI HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
D GRUBU
AEK
PG: Nikolaos Zisis, Dimitrios Katsivelis
SG: Keith Langford, Vasileios Toliopoulos, Dimitris Moraitis
SF: Matt Lojeski, Vladimir Jankovic, Linos-Spyridon Chrysikopoulos
PF: Jerai Grant, Jonas Maciulis, Felix Ogbende
C: Yanick Moreira, Marcus Slaughter, Dimitris Mavroeidis
Koç: Ilias Papatheodorou
AEK HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
BROSE BAMBERG
PG: Tyler Larson, Bennet Hundt
SG: Michele Vitali, Devon Hall, Moritz Plescher
SF: Kenneth Ogbe, Dominic Lockhart
PF: Christian Sengfelder, Chase Fieler, Mateo Seric
C: David Kravish, Norense Odiase
Koç: Johannes Roijakkers
BROSE BAMBERG HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
FORTITUDO BOLOGNA
PG: Adrian Banks, Matteo Fantinelli, Gherardo Sabatini
SG: Pietro Aradori, Nicolo Dellosto, Mattio Palumbo
SF: Tre’Shaun Fletcher, Nicolo Dellosto
PF: Todd Whithers, Stefano Mancinelli
C: Ethan Happ, Leonardo Tote
Koç: Romeo Sacchetti
FORTITUDO BOLOGNA HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
RETABET BILBAO
PG: Jonathan Rouselle, Ludde Hakanson
SG: Jaylon Brown, Quentin Serron, Tomeu Rigo
SF: Jaroslaw Zyskowski, Tomeu Rigo, Alex Reyes
PF: Moses Kingsley, Arnoldas Kulboka
C: Ondrej Balvin, Aaron Jones, Felipe Dos Anjos
Koç: Álex Mumbrú
RETABET BILBAO HAKKINDAKİ TÜM HABERLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
Sizin favori takımınız hangisi? AEK en sempatik takımların başında geliyor.
Darüşşafaka Tekfen, Galatasaray Doğa Sigorta, Pınar Karşıyaka, Tofaş ve Türk Telekom takımlarımız sonuna kadar savaşacaktır.
Tenerife’nin bı hayli iyi kadrosu var bence. Biraz tempo problemi yaşayabilirler ama.
Baba tenerife ve aek goturur
Tenerife ve AEK ön plana çıkıyor sana katılıyorum.