Güncel Haberler

Tenerife, Bilbao Karşısında da Kaybetti

İspanya Liga Endesa A grubu 3. maçında Tenerife, dişli rakibi Bilbao‘ya 70-78’lik skorla kaybederek yine galibiyetle tanışamadı. Bilbao ise ilk galibiyeti ile tanışarak 4.lük için şansını sürdürdü.

1.çeyrek: 15-20
2.çeyrek: 32-33
3.çeyrek: 52-61
4.çeyrek: 70-78

Bilbao’da Rafa Martinez 13 sayı, 4 asist, Jonathan Rousselle 13 sayı, 2 ribaund, 5 asist ve Emir Sulejmanovic 10 sayı, 10 ribaund, 2 asist ile galibiyetin mimarları oldular.

Tenerife cephesinde Nick Zeisloft 22 sayı ile öne çıkarken Giorgio Shermadini 11 sayı, 3 ribaund ve Dani Diez ile Sasu Salin 10’ar sayıyla katkı verdiler ama galibiyet için yeterli olamadılar.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Barça, Konuğu Granca’yı Uzatma Sonunda Yenebildi

İspanya Liga Endesa 32. hafta mücadelesinde FC Barcelona konuk ettiği Gran Canaria karşısında zorlansa da …