Güncel Haberler

Barcelona Katalan Derbisini Farklı Kazandı

İspanya Liga Endesa 14.hafta mücadelesinde formda Barcelona konuk olduğu Joventut Badalona‘yı 80-95’lik skorla farklı geçmeyi bildi.

1.çeyrek: 14-21
2.çeyrek: 26-25
3.çeyrek: 20-29
4.çeyrek: 20-20

Barça’da Nikola Mirotic 23 sayı, 6 ribaund ile yıldızlaşırken Kyle Kuric 15 sayı, 3 ribaund ve Adam Hanga 14 sayı, 7 ribaund, 6 asist ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Badalona cephesinde ise Connor Morgan 18 sayı, 3 ribaund, 3 asist, Klemen Prepelic 13 sayı, 3 ribaund ve Nenad Dimitrijevic 11 sayı, 2 ribaund, 2 asist ile takımlarını ayakta tutmaya çalışsalar da başarılı olamadılar.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Doncic, İlk Kez Madrid’e Dönüyor!

Turkish Airlines Euroleague‘de 2022-23 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan İspanya Liga Endesa temsilcisi Real Madrid, yeni …