Güncel Haberler

Kızıl Yıldız Adriyatik’de de Kayıp!

Turkish Airlines Euroleague’de beklentilerin altında kalan Kızıl Yıldız, Adriyatik Ligi 11.hafta mücadelesinde konuk olduğu ligin zayıf ekiplerinden Zadar‘a da 78-76’lık skorla yenilmekten kurtulamadı. Bu sonuçla Sırp ekibi ligde 6 galibiyette kaldı.

Zadar’da Bryon Allen 22 sayı, 2 ribaund, 3 asist, Dominik Mavra 18 sayı, 3 ribaund, 4 asist ve Ive Ivanov 12 sayı, 11 ribaund, 5 asist ile takımlarını galibiyete taşıyan isimler oldular.

Kızıl Yıldız cephesinde ise Borisa Simanic 16 sayı, 3 ribaund, Dejan Davidovac 11 sayı, 7 ribaund ve Ognjen Dobric 9 sayı, 6 ribaund ile takımlarını ayakta tutan isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Kızıl Yıldız, Studentski Engelini Zorla Geçti

Adriyatik Ligi çeyrek final serisi ilk maçında Kızıl Yıldız konuk ettiği Studentski Centar karşısında çok …