Güncel Haberler

Real Madrid Yine Şov Yaparak Kazandı

İspanya Liga Endesa mücadelesinde Real Madrid konuk ettiği San Pablo Burgos karşısında son haftalarda artık bizleri alıştırdığı etkili hücum performansı ile, şov yaparak 104-93 kazanmayıbildi.

Real Madrid’de Trey Thompkins 27 sayı, 7 ribaund, 2 asist ile yıldızlaşırken Gabriel Deck 16 sayı, 3 ribaund, 6 asist ve Waltere Tavares de 13 sayı, 11 ribaund, 3 blok ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Burgos cephesinde ise Thaddeus McFadden 23 sayı, 4 ribaund, 3 asist, Vitor Benite 19 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve Bruno Fitipaldo 16 sayı, 2 ribaund, 6 asist ile etkili olsalar da galibiyet için yeterli olamadılar.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Panathinaikos’dan Ayrılan Guy’ın Yeni Adresi Tenerife Oldu

FIBA Şampiyonlar Ligi‘nde normal sezonunu lider olarak tamamlayan ve play-in oynamadan direkt olarak son 16 …