Güncel Haberler

Barcelona Palau Blaugrana’da Hata Yapmadı

İspanya Liga Endesa 11.hafta mücadelesinde Barcelona Palau Blaugrana’da konuk ettiği Tenerife‘yi 103-71’lik skorla beklenenden de rahat geçti. Bu sonuçla Barcelona 9.galibiyetine ulaşırken Tenerife ise 6 galibiyette kaldı.

Barcelona’da Ante Tomic 14 sayı, 3 ribaund, 2 asist, Kyle Kuric 13 sayı, 2 ribaund ve Nikola Mirotic 11 sayı, 4 ribaund, 2 asist ile galibiyetin mimarları oldular.

Tenerife cephesinde ise Gabriel Lundberg 11 sayı, 3 ribaund, 2 asist, Marcelinho Huertas 10 sayı, 3 ribaund, 5 asist ve Tomasz Gielo10 sayı ile takımları adına direnen isimler oldular ama yeterli olamadılar.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Barça, Baskonia’nın Sürpriz Yapmasına İzin Vermedi

Turkish Airlines Euroleague 19. hafta mücadelesinde FC Barcelona konuk ettiği Baskonia karşısında 89-85’lik skorla kazanarak …