Güncel Haberler

Milano Bu Kez Serie A’da Hata Yapmadı

İtalya Lega Basket Serie A‘nın iddialı takımlarından Olimpia Milano konuk ettiği Reggio Emilia karşısında hata yapmadı ve 89-78’lik skorl kazanarak 7.galibiyetine ulaştı.

Milano’da Luis Scola 14 sayı, 2 ribaund, Vladimir Micov 14 sayı, 2 ribaund, 8 asist ve Kaleb Tarczewski 11 sayı, 12 ribaund ile galibiyetin mimarları oldular.

Reggio Emilia cephesinde ise Reggie Upshaw 15 sayı, 4 ribaund, Guiseppe Poeta 13 sayı, 3 asist ve Josh Owens 12 sayı, 3 ribaund ile takımlarını ayakta tutmaya çalışan isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Bologna, Tecrübeli Guardı Hackett ile Kontrat Yeniledi

Turkish Airlines Euroleague ekiplerinden Virtus Bologna, tecrübeli guardı ile kontrat yenilediğini açıkladı. İtalya Lega Basket …