Korhan Aydanarığ: “Bizim İçin Önemli Bir Galibiyet.”

OGM Ormanspor başantrenörü Korhan Aydanarığ, 3 maçlık mağlubiyet serisini noktalayan Türk Telekom galibiyetinin ardından şu açıklamalarda bulundu:

“İyi basketbol oynayan bir takıma karşı kazandığımız için çok mutluyuz. Bu hafta içerisinde kulübümüzün alışık olmadığı durumlar yaşadık, üç oyuncumuz kadro dışı kaldı. Elbette bu durum bizi üzdü ama yolumıza devam ettik. Takım da bir reaksiyon gösterdi. Bu bizim için önemliydi. Son haftalarda özellikle de geçen hafta savunmamız çok kötüydü ama bugün çok sert savunma yaptık. Sonunu da iyi getirerek savunma galibiyeti almış olduk. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum”

Ayrıca önümüzdeki hafta bir yabancı oyuncuyu kadrolarına dahil etmeyi planladıklarını söyleyen Aydanarığ, önceki haftalarda kırılma anlarıyl ilgili hataları hakkında ise şöyle konuştu:

“Yeni bir takımız, doğruyu söylemek gerekirse basketbolun gerektirdiğini yapamamıştık ama bugün daha akıllı oynadık. Oyuncular bana ben de onlara yeni yeni alışıyorum. Bu maç bunun da etkisiyle kırılma anlarını çok iyi oynadığımızı düşünüyorum.”

Kaynak: Basketfaul

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.