Güncel Haberler

Pınar Karşıyaka Belçika’dan Galibiyetle Dönüyor

FIBA Europe Cup mücadelesinde Pınar Karşıyaka Belçika’da konuk olduğu Phoenix Brussels‘i etkili savunması eşliğinde 66-79’luk skorla geçerek haftayı galibiyetle kapattı.

MAÇIN TÜM İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Karşıyaka’da Amath M’Baye 24 sayı ile en etkili isim olurken, Semih Erden 14 sayı, 6 ribaund ve Jordan Morgan 12 sayı, 6 ribaund ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Brussels cephesinde ise Andell Cumberbatch 13 sayı, 14 ribaund, 2 asist ve Jonathan Hendry Augustin-Fairell 13 sayı, 9 ribaund, 2 asist ile takımları adına direnen isimler oldular.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Karşıyaka, Muğla Deplasmanından Son Nefeste Çıkabildi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 23. hafta mücadelesinde Pınar Karşıyaka, Muğla’da konuk olduğu Çağdaş Bodrum …