Güncel Haberler

Barcelona Deplasmanda Zaragoza’ya Boyun Eğdi

İspanya Liga Endesa 6.hafta mücadelesinde Barcelona deplasmanda konuk olduğu Zaragoza‘ya 89-83 ile kaybetmekten kurtulamadı.

Barcelona’da Nikola Mirotic 21 sayı, 7 ribaund, 3 asist ile yine öne çıkarken Brandon Davies 21 sayı, 4 ribaund ve Ante Tomic 14 sayı, 5 ribaund ile diğer etkili isimler oldular.

Zaragoza cephesinde ise D.J Seeley 15 sayı, 3 asist ve Robin Benzing 15 sayı, 3 ribaund ile takımlarını galibiyete taşıdılar. Nemanja Radovic ile Jonathan Barreiro da 10’ar sayı ile katkı verdiler.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2023-24 Euroleague Final Four MVP’si: Kostas Sloukas

Berlin’de düzenlenen Turkish Airlines EuroLeague Final Four organizasyonunun final maçının ardından MVP ödülü de sahibini …