Güncel Haberler

RESMİ: Türk Telekom Şafak Edge ile Anlaştı

Yeni sezonda ülkemizi FIBA Şampiyonlar Ligi‘nde temsil edecek olan Türk Telekom yerli rotasyonuna takviye yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz sezon Sakarya BŞB forması ile izlediğimiz Türkiye Basketbol Süper Ligi‘nin tecrübeli oyun kurucularından Şafak Edge ile anlaştılar.

1.88 metre boyunda olan 27 yaşındaki Şafak, geçtiğimiz sezon BSL’de 15 maçta görev alırken ortalama 24.9 dakika süre bulmuş ve 5.5 sayı, %27.8 3sayı, 1.5 ribaund, 2.5 asist istatistikleri ile mücadele etmişti. FIBA EuropeCup’da ise 6 maçta ortalama 18.8 dakika sahada kalırken 5.2 sayı, %30.0 3sayı, 1.2 ribaund, 2.3 asist istatistikleri ile katkı vermişti.

Türk Telekom’un guard rotasyonunda hali hazırda T.J. Campbell ve Enes Berkay Taşkıran da bulunuyor.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Bahçeşehir’de Scrubb ve Muhammed ile Yollar Ayrıldı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekibi Bahçeşehir Koleji‘nden 2 ayrılık haberi geldi. Kulüpten yapılan açıklamada …