Turkish Airlines Euroleague 2019-20 Transferler ve Kadrolar

Bu köşede yapılan resmi açıklamalara göre Euroleague takımlarının yeni sezon kadrolarını, gelenleri ve gidenleri görebileceğiz.

ALBA BERLIN

  • PG: Peyton Siva, Stefan Peno, Jonas Mattisseck
  • SG: Martin Hermannsson, Makai Mason, Kenneth Ogbe
  • SF: Markus Eriksson, Rokas Giedraitis, Niels Giffey
  • PF: Luke Sikma, Tyler Cavanaugh, Tim Schneider
  • C: Landry Nnoko, Johannes Thiemann
  • Gelenler: Makai Mason (Baylor-NCAA), Markus Eriksson (Gran Canaria), Tyler Cavanaugh (G-League)
  • Gidenler: Dennis Clifford (Igokea), Derrick Walton Jr. (serbest), Joshiko Saibou (Telekom Bonn)

ANADOLU EFES

  • PG: Shane Larkin, Vasilije Micic, Doğuş Balbay
  • SG: Rodrigue Beaubois, Buğrahan Tuncer
  • SF: Krunoslav Simon, James Anderson, Tolga Geçim
  • PF: Adrien Moermann, Alec Peters, Yiğitcan Saybir
  • C: Bryant Dunston, Tibor Pleiss, Sertaç Şanlı
  • Gelenler: Tolga Geçim (Banvit), Alec Peters (CSKA Moskova)
  • Gidenler: Derrick Brown (Kızıl Yıldız), Brock Motum (Valencia), Onuralp Bitim (Pınar Karşıyaka), Metecan Birsen (Pınar Karşıyaka), Birkan Batuk (serbest)

AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILAN

  • PG: Sergio Rodriguez, Shelvin Mack, Andrea Cinciarini
  • SG: Nemanja Nedovic, Amedeo Della Valle, Riccardo Moraschini
  • SF: Vladimir Micov, Michael Roll
  • PF: Aaron White, Jeff Brooks, Christian Burns
  • C: Kaleb Tarczewski, Arturas Gudaitis, Paul Biligha
  • Gelenler: Aaron White (Zalgiris Kaunas), Ricardo Moraschini (Brindisi), Paul Biligha (Venezia), Michael Roll (Maccabi Tel Aviv), Shelvin Mack (Charlotte Hornets), Sergio Rodriguez (CSKA Moskova)
  • Gidenler: Alen Omic (Badalona), Mindaugas Kuzminskas (Olympiakos), Curtis Jerrells (Sassari), Simone Fontecchio (Reggio Emilia), Mike James (CSKA Moskova), James Nunnally (Shanghai Sharks)

CRVENA ZVEZDA

  • PG: Lorenzo Brown, Filip Covic
  • SG: Charles Jenkins, Billy Baron, Branko Lazic
  • SF: Stratos Perperoglou, Ognjen Dobric, Dejan Davidovac
  • PF: Derrick Brown, Mouhammad Faye, Borisa Simanic
  • C: James Gist, Ognjen Kuzmic, Michael Ojo
  • Gelenler: Derrick Brown (Anadolu Efes), Ognjen Kuzmic (Kızıl Yıldız), Charles Jenkins (Khimki), James Gist (Panathinaikos), Lorenzo Brown (Guangzahou)
  • Gidenler: Maik Zirbes (Guangxi Weizhuang), Joe Ragland (Darüşşafaka Tekfen), KC Rivers, Marko Keselj, Dusan Ristic (Astana)

CSKA MOSKOVA

  • PG: Janis Strelnieks, Daniel Hackett, Mikhail Kulagin
  • SG: Mike James, Ron Baker, Ivan Ukhov
  • SF: Will Clyburn, Darrun Hilliard, Nikita Kurbanov
  • PF: Andrey Vorontsevich, Joel Bolomboy, Semen Antonov
  • C: Kostas Koufos, Johannes Voigtmann, Kyle Hines
  • Gelenler: Darrun Hilliard (Baskonia), Johannes Voigtmann (Baskonia), Janis Strelnieks (Olympiakos), Kostas Koufos (Sacramento Kings), Ron Baker (Washington Wizards), Mike James (Olimpia Milano)
  • Gidenler: Cory Higgins (Barcelona), Alec Peters (Anadolu Efes), Nando De Colo (Fenerbahçe Beko), Othello Hunter (Maccabi Tel Aviv), Sergio Rodriguez (Olimpia Milano)

FC BARCELONA LASSA

  • PG: Thomas Heurtel, Kevin Pangos, Pau Ribas
  • SG: Cory Higgins, Kyle Kuric
  • SF: Alex Abrines, Adam Hanga, Victor Claver
  • PF: Nikola Mirotic, Pierre Oriola, Roland Smits
  • C: Brandon Davies, Ante Tomic, Artem Pustovyi
  • Gelenler: Brandon Davies (Zalgiris Kaunas), Cory Higgins (CSKA Moskova), Nikola Mirotic (Milwaukee Bucks), Alex Abrines (Oklahoma City Thunder)
  • Gidenler: Chris Singleton (serbest), Kevin Seraphin (serbest), Jaka Blazic (Cedevita)

FC BAYERN MUNICH

  • PG: T.J. Bray, Maodo Lo
  • SG: Nihad Djedovic, Petteri Koponen, Diego Flaccadori
  • SF: Vladimir Lucic, Paul Zipser, Alex King
  • PF: Danilo Barthel, Josh Huestis
  • C: Greg Monroe, Mathias Lessort, Leon Radosevic
  • Gelenler: T.J. Bray (Rasta Vechta), Josh Huestis (G-League), Greg Monroe (Philadelphia 76ers), Diego Flaccadori (Trento), Mathias Lessort (Unicaja Malaga), Paul Zipser (Burgos)
  • Gidenler: Braydon Hobbs (Oldenburg), Devin Booker (Khimki), Derrick Williams (Fenerbahçe Beko), Stefan Jovic (Khimki), Nemanja Dangubic (Estudiantes), Milan Macvan (Japonya), Robin Amaize (Oldenburg)

FENERBAHÇE BEKO

  • PG: Kostas Sloukas, Leo Westermann
  • SG: Nando De Colo, Ali Muhammed, Melih Mahmutoğlu
  • SF: Nikola Kalinic, Gigi Datome, Egehan Arna, Tarik Biberovic
  • PF: Derrick Williams, Joffrey Lauvergne, Berkay Candan, Ergi Tırpancı
  • C: Jan Vesely, Ahmet Düverioğlu
  • Gelenler: Nando De Colo (CSKA Moskova), Leo Westermann (Zalgiris Kaunas), Berkay Candan (Arel Üniversitesi Büyükçekmece), Derrick Williams (Bayern Munich)
  • Gidenler: Nicolo Melli (New Orleans Pelicans), Marko Guduric (Memphis Grizzlies), Erick Green, Barış Hersek, Tyler Ennis, Yordan Minchev, Ahmet Can Duran, Sinan Güler

KHIMKI

  • PG: Stevan Jovic, Chris Kramer, Vyacheslav Zaytsev
  • SG: Alexey Shved, Dairis Bertans, Egor Vyaltsev
  • SF: Sergey Karasev, Janis Timma, Sergey Monia
  • PF: Anthony Gill, Jonas Jerebko, Jeremy Evans, Evgeny Valiev
  • C: Timofey Mozgov, Devin Booker, Petr Gurbanov
  • Gelenler: Evgeny Valiev (Zenit), Janis Timma (Olympiakos), Andrei Desiatnikov (Zenit), Sergey Karasev (Zenit), Dairis Bertans (New Orleans Pelicans), Devin Booker (Bayern Munich), Stevan Jovic (Bayern Munich), Jeremy Evans (Darüşşafaka Tekfen), Timofey Mozgov (Orlando Magic), Chris Kramer (Lietuvos Rytas), Jonas Jerebko (Golden State Warriors)
  • Gidenler: Andrey Zubkov (Zenit), Jordan Mickey (Real Madrid), Tony Crocker (Pınar Karşıyaka), Malcolm Thomas (serbest), Stefan Markovic (Virtus Bologna), Charles Jenkins (Crvena Zvezda), Andrew Harrison (serbest)

KIROLBET BASKONIA

  • PG: Pierria Henry, Jayson Granger, Luca Vildoza
  • SG: Nik Stauskas, Matt Janning
  • SF: Shavon Shields, Patricio Garino
  • PF: Tornike Shengelia, Ajdin Penava
  • C: Michael Eric, Ilimane Diop, Youssoupha Fall
  • Gelenler: Youssoupha Fall (Strasbourg), Michael Eric (Darüşşafaka Tekfen), Pierria Henry (Unics Kazan), Nik Stauskas (Cleveland Cavaliers)
  • Gidenler: Darrun Hilliard (CSKA Moskova), Johannes Voigtmann (CSKA Moskova), Marcelinho Huertas (Tenerife), Jalen Jones (serbest), Vincent Poirier (Boston Celtics), Tadas Sedekerskis (Neptunas)

LDLC ASVEL VILLEURBANNE

  • PG: Jordan Taylor, Antoine Diot, Theo Maledon
  • SG: Edwin Jackson, Rihards Lomazs
  • SF: Charles Kahudi, David Lighty
  • PF: Adreian Payne, Amine Noua, Livio Charles-Jean
  • C: Tonye Jekiri, Ismael Bako
  • Gelenler: Jordan Taylor (Limoges), Tonye Jekiri (Gaziantep), Ismael Bako (Antwerp), Rihards Lomazs (Ventspils), Edwin Jackson (Buducnost), Antoine Diot (Valencia)
  • Gidenler: AJ Slaughter (Real Betis), Mantas Kalnietis (serbest), Miro Bilan (Sassari), DeMarcus Nelson (serbest), Alexis Ajinca (serbest)

MACCABI TEL AVIV

  • PG: Scottie Wilbekin, Nate Wolters, John DiBartolomeo
  • SG: Elijah Bryant, Tyler Dorsey
  • SF: Sandy Cohen III, Yovel Zoosman, Deni Avdija
  • PF: Omri Casspi, Quincy Acy, Angelo Caloiaro
  • C: Tarik Black, Othello Hunter, Jake Cohen
  • Gelenler: Nate Wolters (Zalgiris Kaunas), Elijah Bryant (Hapoel Eilat), Othello Hunter (CSKA Moskova), Quincy Acy (Phoenix Suns), Sandy Cohen III (NCAA), Omri Casspi (Memphis Grizzlies), Tyler Dorsey (Memphis Grizzlies)
  • Gidenler: Johnny O’Bryant (Lokomotiv Kuban), Alex Tyus (Unics Kazan), Jeremy Pargo (serbest), DeAndre Kane (serbest), Michael Roll (Olimpia Milano)

OLYMPIAKOS

  • PG: Wade Baldwin, Will Cherry
  • SG: Vassilis Spanoulis, Kevin Punter, Antonis Koniaris
  • SF: Brandon Paul, Kostas Papanikolaou, Vassilis Charalampopoulos
  • PF: Georgios Printezis, Mindaugas Kuzminskas, Sasha Vezenkov
  • C: Nikola Milutinov, Augustine Rubit, Ethan Happ
  • Gelenler: Kevin Punter (Virtus Bologna), Antonis Koniaris (PAOK), Brandon Paul (Zhejiang), Augustine Rubit (Brose Bamberg), Wade Baldwin (Iowa Energy), Ethan Happ (NCAA), Mindaugas Kuzminskas (Olimpia Milano), Vassilis Charalampopoulos (Lavrio)
  • Gidenler: Janis Timma (Khimki), Janis Strelnieks (CSKA Moskova), Axel Toupane (serbest) , Briante Weber (serbest), Zach LeDay (Zalgiris Kaunas), Georgios Bogris (Promitheas), Nigel Williams-Goss (Utah Jazz), Vangelis Mantzaris (Unics Kazan), Dimitris Agravanis (Promitheas)

PANATHINAIKOS

  • PG: Nick Calathes, Tyrese Rice, Giannis Athinaiou
  • SG: Jimmer Fredette, Nikos Pappas
  • SF: Wesley Johnson, Ioannis Papapetrou, Rion Brown
  • PF: DeShaun Thomas, Ben Bentil, Kostas Mitoglou
  • C: Jacob Wiley, Georgios Papagiannis, Ian Vougioukas
  • Gelenler: Tyrese Rice (Brose Bamberg), Jimmer Fredette (Shanghai Sharks), Jacob Wiley (Gran Canaria), Ben Bentil (Peristeri), Rion Brown (Promitheas), Wesley Johnson (Washington Wizards), Giannis Athinaiou (FOS Provence)
  • Gidenler: Lukas Lekavicius (Zalgiris Kaunas), Keith Langford (AEK), James Gist (Crvena Zvezda), Matt Lojeski (serbest), Sean Kilpatrick (serbest), Thanasis Antetokounmpo (Milwaukee Bucks)

REAL MADRID

  • PG: Facu Campazzo, Nicolas Laprovittola, Melwin Pantzar
  • SG: Sergio Llull, Fabien Causeur, Jaycee Carroll, Klemen Prepelic
  • SF: Rudy Fernandez, Gabriel Deck, Jeffery Taylor
  • PF: Anthony Randolph, Trey Thompkins
  • C: Walter Tavares, Jordan Mickey, Felipe Reyes
  • Gelenler: Nicolas Laprovittola (Joventut Badalona), Jordan Mickey (Real Madrid)
  • Gidenler: Ognjen Kuzmic (Kızıl Yıldız), Gustavo Ayon (Zenit), Santiago Yusta (Tenerife)

VALENCIA

  • PG: Quino Colom, Sam Van Rossom, Guillem Vives
  • SG: Jordan Loyd, Vanja Marinkovic
  • SF: Joan Sastre, Fernando San Emeterio, Alberto Abalde
  • PF: Louis Labeyrie, Brock Motum, Aaron Doornekamp
  • C: Bojan Dubljevic, Mike Tobey, Maurice Ndour
  • Gelenler: Brock Motum (Anadolu Efes), Quino Colom (Bahçeşehir Koleji), Maurice Ndour (Unics Kazan), Vanja Marinkovic (Partizan), Jordan Loyd (Toronto Raptors)
  • Gidenler: Rafa Martinez (Bilbao), Will Thomas (serbest), Antonie Diot (Asvel), Tryggvi Hlinason (Zaragoza), Matt Thomas (Toronto Raptors), Sergi Garcia (Rasta Vechta)

ZALGIRIS KAUNAS

  • PG: Alex Perez, Lukas Lekavicius, Rokas Jokubaitis
  • SG: Marius Grigonis, Thomas Walkup
  • SF: Edgaras Ulanovas, Arturas Milaknis, Martynas Varnas
  • PF: Nigel Hayes, Paulius Jankunas
  • C: Zach LeDay, Jock Landele, Martinas Geben
  • Gelenler: Jock Landale (Partizan), Nigel Hayes (Galatasaray), Lukas Lekavicius (Panathinaikos), Alex Perez (Bandırma İhtisas), Zach LeDay (Olympiakos)
  • Gidenler: Deon Thompson (Unicaja Malaga), Nate Wolters (Maccabi Tel Aviv), Brandon Davies (Barcelona Lassa), Antanas Kavaliauskas (emekli oldu), Aaron White (Olimpia Milano), Leo Westermann (Fenerbahçe Beko), Laurynas Birutis, Donatas Sabeckis (Cibona)

ZENIT

  • PG: Andrew Albicy, Dmitry Khvostov, Anton Ponkrashov
  • SG: Austin Hollins, Alex Renfroe, Evgeny Voronov
  • SF: Mateusz Ponitka, Vladislav Trushkin
  • PF: Will Thomas, Tim Abromaitis, Andrey Zubkov, Sergey Balashov
  • C: Gustavo Ayon, Colton Iverson, Anton Pushkov
  • Gelenler: Andrew Albicy (Andorra), Alex Renfroe (Partizan), Andrey Zubkov (Khimki), Dmitry Khvostov (Lokomotiv Kuban), Mateusz Ponitka (Lokomotiv Kuban), Tim Abromaitis (Tenerife), Colton Iverson (Tenerife), Austin Hollins (Rasta Vechta), Anton Ponkrashov (Unics Kazan), Gustavo Ayon (Real Madrid), Will Thomas (Valencia)
  • Gidenler: Andrei Desiatnikov (Khimki), Sergei Karasev (Khimki), Marko Simonovic (Cedevita), Gal Mekel, Codi Miller-McIntyre (Cedevita Olimpija Ljubljiana), Jalen Reynolds, Philip Scrubb (Estudiantes), Jarrod Uthoff, Sean Armand, Vadim Panin

Paylaşmak heyecan verir;

BasketServisi.com Sohbet Bölümüne Katıl