Obradovic: “Oyuncularımı güvendiğimi, karakterli olduklarını ve reaksiyon göstereceklerini de söylemiştim.”

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi final serisi 4.maçında Anadolu Efes’i 82-73 yenerek seride 2-2 eşitliği yakalayan Fenerbahçe Beko‘da baş antrenör Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

“İki gün önce oyunumuzu değiştirmemiz gerektiğini söylemiştim. Oyuncularımı güvendiğimi, karakterli olduklarını ve reaksiyon göstereceklerini de söylemiştim. Bugün de oynadıkları oyunla gurur duyuyorum. İlk çeyreği domine ettik ancak sonra faul problemi oldu ve Anadolu Efes geri dönüp daha iyi oynadı. Onların her zaman kaliteli bir takım olduklarını söylemiştim. Şu ana kadar oynadığımız 4 maçta çok benzer şeyler olduğu kadar çok farklı şeyler de var. Seri 2-2 oldu ve artık tekrar başlıyor. Şimdi hazırlanıp oradaki maça hazır olmamız gerekiyor. Taraftarlarımıza müthiş destekleri için teşekkür ediyorum. İki günde bir oynadığımız için bir maçımız daha olacak. O maça da gelerek takımı desteklemelerini rica ediyorum.

Hakemler hakkında konuşmak istemiyorum. Bütün lig boyunca hiç konuşmadım bu yüzden şimdi de konuşmak istemiyorum. Bırakalım hakemler kendi işlerini yapsınlar.”

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.