Itoudis: Körler bile gördü

CSKA Moskova‘nın VTB Lig mücadelesinde Khimki‘ye 73-72 mağlup olduğu maç sonrası CSKA koçu Dimitris Itoudis, rakiplerine değil “üçüncü bir tarafa” yenildiklerini iddia etti.

CSKA Moskova baş antrenörü Dimitris Itoudis takımının Khimki Moskova’ya yenildiği maç sonrası karşılaşma sonunda yaşananlara isyan etti.

VTB‘nin resmi web sitesinde çıkan açıklamalarda şu ifadeler vardı:

“Basın toplantısına genelde kazanan takımı tebrik ederek başlarım. Centilmen kalacağım ve yine bunu yapacağım. Ama objektif olarak izlerseniz iki farklı manzara göreceksiniz ve bugün sahada başrol kimdi anlarsınız. Biz basketbol oynamaya çalıştık.”

“Biz hücumda etkili olmaya ve heyecan verici bir basketbol oynamaya çalıştık. Shved hücumda müthiş bir oyun çıkardı, Rodriguez müthiş bir oyun çıkardı. Ama siz de maçı izlediniz, her şeyi gördünüz. Dürüst olun, ne olduğunu gördünüz ve her şeyi anlıyorsunuz. Oyuncularım 20 top kaybı yaptı ama bunların yarısı öylece olmadı. Başka bir sebebi vardı. Ben centilmen kalacağım. Ama son hücumlara bakın. Bu maçı objektif şekilde izleyin. Şu an baş antrenörlük yapan meslektaşlarımdan biri bugün gözleri görmeyen birinin bile sahada olanları görebileceğini söyledi.”

Kaynak: Basketfaul & VTB Lig resmi web sitesi

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.