Güncel Haberler

Ataman: Allah Milli Takım Teknik Ekibine kolaylıklar versin

Anadolu Efes koçu Ergin Ataman, Gaziantep Basketbol maçından sonra yayıncı kuruluşa konuşurken yerli oyuncuların performansını eleştirip, “Allah Milli Takım teknik heyetine kolaylıklar versin.” dedi.

“Klasik bir lig maçı. Çift maçlı Euroleague haftasından gelmemize rağmen, aynı oyunculardan ciddi katkı aldık. Onların performansıyla rahat kazandık. Gönül istiyor ki bu maçlarda daha az süre alan oyunculardan daha fazla katkı alalım Bugün bunu başaramadık. Yabancı oyuncuların performansından çok memnunum. Onlar iyi oynadılar ancak aynı şeyi yerliler için söyleyemeyeceğim. Aynı antrenmanı yerliler de yapıyor ama şans geldiğinde değerlendiremiyorlar. Allah Milli Takım staffına kolaylıklar versin. Onlara başarılar diliyorum.”

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Bursa Derbisinde Kazanan Tofaş Oldu

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 25. hafta programında sahne alan Bursa derbisinde Tofaş, konuk olduğu …