Güncel Haberler

Resmi: Türk Telekom’un Rakibi zenit’te Beklenen Ayrılık Geldi

EuroCup‘da temsilcimiz Türk Telekom ile aynı grupta yer alan Rus ekibi Zenit‘te beklenen ayrılık geldi. 

Son günlerde koç Karasev ile arasındaki sorunları sosyal medyadan da paylaşan NBA patentli Birleşik Amerikalı guard Brandon Jennings ile karşılıklı fesih imzalarak yollarını ayırdı Rus ekibi. Büyük beklentilerle Rusya’ya gelen Jennings, gelişinin üzerinden 2 ay geçmişken büyük bir hayal kırıklığı ile ülkeden ayrılıyor.

Jennings geçtiğimiz hafta Instagram hesabından önce paylaşıp sonra sildiği hikayesinde koç Vasili Karasev ve takımın yıldızlarından olan, koçun oğlu, Sergey Karasev’i hedef alan açıklamalarda bulunmuştu. Amerikalı guard şu kelimeleri kullanmıştı:

“Hayatta bir ders. Bir daha asla bir babanın oğluna koçluk yaptığı bir takımda oynamayacağım! Bir daha asla!”.

29 yaşındaki oyun kurucu EuroCup’ta çıktığı 5 karşılaşmada 9 sayı 4 ribaunt ve 7 asist ortalama ile oynamış ve asist kategorisinde 2. sırada yer almıştı.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

RESMİ: Telekom’un Rakiplerinden Buducnost, Tanaskovic’i Kadrosuna Ekledi

BKT EuroCup B grubunda temsilcimiz Türk Telekom’un rakiplerinden biri olan Buducnost uzun rotasyonuna takviye yaptı. …