Güncel Haberler

Milwaukee Geriden Gelmeye Alıştı (Ersan 8 sayı)

Milwaukee Bucks evinde ağırladığı Denver Nuggets‘a karşı 17 sayı geriye düştüğü maçtan 104-98’lik skorla galibiyet çıkarmayı başardı. Cuma günü de Bulls karşısında 22 sayıdan geri gelip kazanan Bucks artık bu konuda uzmanlık seviyesine ulaşmış durumda 🙂

Milwaukee’de tahmin edeceğiniz üzere Giannis Antetokounmpo (29 sayı, 12 ribaund, 6 asist, 2 topçalma) yıldızlaşan isim oldu. Eric Bledsoe (23 sayı, 3/3 3sayı, 5 ribaund, 5 asist, 3 topçalma), Khris Middleton (13 sayı, 6 ribaund, 5 asist, 2 topçalma) ve Malcolm Brogdon da (13 sayı, 8 ribaund, 3 asist) galibiyete destek olan diğer isimler oldular.

Temsilcimiz Ersan İlyasova ise yine kenardan gelerek 19 dakika süre aldı ve 2/2 3sayı, 1/4 2sayı isabet oranıyla 8 sayı üretirken 4 de ribaund topladı.

Denver’da Nikola Jokic (20 sayı, 5 ribaund, 5 asist) ön plana çıkarken, Jamal Murray (17 sayı, 8 ribaund, 9 asist) ve Garry Harris (14 sayı, 6 asist) ile iyi performans sergilemiş olsalar da mağlubiyete engel olamadılar.

Maçın tüm istatistikleri için TIKLAYINIZ.

https://www.youtube.com/watch?v=oc-9ELPZ-YQ

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Denver, Hawks’ı Ezdi Geçti!

NBA Batı ekibi Denver Nuggets konuk ettiği Doğu ekibi Atlanta Hawks‘ı 110-142’lik skorla adeta ezdi …