Güncel Haberler

Lebron Kral Gibi Oynadı, Eski Takımını devirdi!

Los Angeles Lakers konuk olduğu Miami Heat‘i Kral’ın müthiş şovu eşliğinde 113-97 ile geçmeyi başardı. Lebron James, kariyerinin önemli bir bölümünü geçirdiği ve şampiyonluklar yaşadığı Miami’ye karşı müthiş bir performans sergiledi.

51 sayı ile Los Angeles Lakers forması altındaki en yüksek skoruna ulaşan Kral, parkede kaldığı 36 dakikada 7/10 serbest atış, 6/8 üçlük, 13/23 ikilik yüzdelerinin yanına, 8 ribaund, 3 asist, 2 top çalma, 1 blok da ekleyerek çok iyi bir maç çıkardı. Lakers’da Kyle Kuzma (15 sayı), Brandon Ingram (13 sayı, 7 ribaund) ve kenardan gelen Kentavious Caldwell-Pope da (19 sayı, 3/5 3sayı, 4 ribaund) önemli katkılar verdiler.

Miami’de Wayne Ellington (19 sayı, 5/11 3sayı, 2 ribaund), Josh Richardson (17 sayı, 6 ribaund, 3 asist), Rodney McGruder (14 sayı, 7 ribaund, 4 asist) ve kenardan gelen Tyler Johnson (17 sayı, 2 /4 3sayı, 6 ribaund, 3 asist) bireysel anlamda iyi bir gece geçirseler de mağlubiyete engel olamadılar.

Maçın tüm istatistikleri için TIKLAYINIZ.

https://youtu.be/eh8WqbbvnqY

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2024 NBA Draft’ı İçin Seçim Sıralaması Açıklandı!

Atlanta Hawks 2024 NBA Draftında 1 numaralı seçim hakkını kullanacak. Washington Wizards 2., Houston Rockets …