Güncel Haberler

Gran Canaria’nın Kaygan Zeminine Euroleague Müdahelesi!

Geçen hafta Anadolu Efes, bu hafta da Maccabi Tel Aviv‘e büyük sorun çıkaran Gran Canaria salonundaki ”kaygan zemin” problemi için Euroleague yönetimi harekete geçti ve Gran Canaria kulüp yönetiminden parkeyi değiştirmelerini talep etti.

Euroleague’in açıklaması şöyle:

”Gran Canaria, geçen hafta oynanan Anadolu Efes karşılaşması sonrası disiplin yönetmelikleri gereğince uyarılmış, parkede oyuncuların kaymasına sebep olan sorunun çözülmesi istenmiştir. Ancak olası çözüm yolları değerlendirildiği halde problemin devam etmesi üzerine Gran Canaria’nın maçlarını oynadığı salondaki parkeyi değiştirmesi uygun görülmüştür.”

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Barça, Konuğu Granca’yı Uzatma Sonunda Yenebildi

İspanya Liga Endesa 32. hafta mücadelesinde FC Barcelona konuk ettiği Gran Canaria karşısında zorlansa da …