Güncel Haberler

Jimmy Butler’ın Yeni Takımı Sixers Oldu

Jimmy Butler ile takımı Minnesota Timberwolves arasında yaşanan gerginlik sona erdi ve yıldız oyuncu tarafların anlaşması sonucu takas ile Philadelphia 76ers‘ın yolunu tuttu.

Aslında bugüne kadar Houston Rockets ve Miami Heat’in Butler ile ilgisi daha çok konuşuluyordu. Ama temsilcimiz Furkan Korkmaz’ın da formasını giydiği 76ers hızlıca araya girdi ve takası bitirdi.

Sixers Butler karşısında Dario Saric, Robert Covington ve 2022 yılına ait 2. tur draft hakkını gönderdi. Karşılığında da Butler’ın yanı sıra Justin Patton’u da aldı.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Atlanta, Flynn’in 50 Sayısına Rağmen Detroit Engeline Takılmadı

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Atlanta Hawks konuk ettiği Detroit Pistons‘u Flynn’in 50 sayılık performansına rağmen …