Güncel Haberler

NBA’den All-Star İçin Seyircileri Heyecanlandıracak Karar

NBA yönetimi geçtiğimiz sezon All-Star maçının formatını değiştirmişti. Buna göre taraftarlardan gelen oylarla belirlenen iki kaptan, diğer oyuncular arasından draft usulü bir seçim yaparak takımlarını oluşturmuştu. NBA yönetimi oldukça beğenilen bu formata ufak bir dokunuş yaptı.

Oyuncular Birliğiyle görüşen NBA yönetimi, 2019 All-Star maçı öncesi kaptanların yapacağı bu seçimleri canlı yayınlama konusunda anlaşmaya vardı. Tercihlerin canlı yayınlanmasıyla birlikte iki takım kaptanlarının ilk olarak hangi oyuncuları tercih ettikleri ve hangi yıldızın kaçıncı sıradan seçileceği de görülecek. Bu da NBA gibi hikaye yaratmayı seven bir organizasyon için bulunmaz bir fırsat!

NBA All-Star maçı 18 Şubat Pazartesi sabahı Charlotte’ta oynanacak.

Kaynak: Eurohoops

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Wolves, Deplasmanda Dallas’ı Yenip Süpürülmekten Kurtuldu

NBA Batı Konferansı final serisi 4. maçında Minnesota Timberwolves deplasmanda Dallas Mavericks‘i 100-105’lik skorla geçerek …