Güncel Haberler

RESMİ: Los Angeles Lakers Beklenen Hamleyi Açıkladı

Los Angeles Lakers, Javale McGee’nin dakikalarını dengelemek ve pota altına sertlik getirmek adına gerçekleştirmek istediği hamlede mutlu sona ulaştı ve Phoenix Suns ile 13.5 Milyon $ değerindeki devam eden kontratı konusunda anlaşarak serbest statüye geçen tecrübeli pivot Tyson Chandler‘ı kadrosuna kattı.

36 yaşında olan 2.13 boyundaki Chandler, son 3 sezondur Phoenix Suns forması giyiyordu. Bu sezon takımı ile 7 maçta görev alırken parkede ortalama 12.7 dakika kalmış ve 3.7 sayı 5.6 ribaund istatistikleri ile katkıda bulunmuştu.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2024 NBA Draft’ı İçin Seçim Sıralaması Açıklandı!

Atlanta Hawks 2024 NBA Draftında 1 numaralı seçim hakkını kullanacak. Washington Wizards 2., Houston Rockets …