Güncel Haberler

San Antonio Spurs Geriden Geldi Lebron ve Lakers’ı Geçmeyi Başardı

San Antonio Spurs sahasında ağırladığı Los Angeles Lakers’akarşı 3 çeyrek boyunca geride oynamasına rağmen son çeyrekte DeMar DeRozan liderliğinde önemli bir geri dönüşe imza atarak 110-106 kazanmayı bildiler.

Los Angeles Lakers Lebron James ve kenardan gelen Lance Stephenson’ın etkili performanslarıyla ilk 3 çeyrekte üstünlüğü elde tuttu.Ancak son çeyrekte DeMar DeRozan ile Rudy Gay’in ön plana çıkması ile San Antonio Spurs geriden gelerek kazanmayı bildi.

Lakers adına tabiki Lebron James (35 sayı 11 ribaund 4 asist 2 topçalma) ön plandaydı. Kyle Kuzma (15 sayı 4 ribaund) ve Lance Stephenson’ın (14 sayı 9 ribaund 2 asist) performansları ise galibiyet için yeterli olmadı.

San Antonio cephesinde ise DeMar DeRozan (30 sayı 12 ribaund8 asist 2 topçalma), Rudy Gay (16 sayı 10 ribaund 5 asist), LeMarcus Aldridge(15 sayı 5 ribaund 3 asist) ve Pau Gasol (11 sayı 12 ribaund) galibiyetinmimarları oldular.

Maçın tüm istatistikleri için TIKLAYINIZ.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

2024 NBA All-Star Yükselen Yıldızlar Maçının Kadroları Belli Oldu

18 Şubat’da Indianapolis’in ev sahipliğinde düzenlenen 2024 NBA All-Star organizasyonunun başlamasına artık sayılı günler kaldı. …