Güncel Haberler

Ennis: Lauvergne dehşet içinde bana bakıyordu

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde önceki gün oynanan Arel Üniversitesi BüyükçekmeceFenerbahçe maçında sol ayak ve kaval kemiği kırılan sarı lacivertlilerin Kanadalı yıldızı Tyler Ennis yaşadıklarını ameliyata girmeden önce arkadaşlarıyla paylaştı.

Karşılaşmanın ilk çeyreğinde Büyükçekmece’nin oyuncusu Malcolm Armstead’a takılarak yere düşen 24 yaşındaki Tyler Ennis, ayağında çok şiddetli bir acı hissettiğini ancak kırıldığını kesinlikle anlamadığını belirtti.

Tyler’ın, “O sırada bizim benchte oturan takım arkadaşım Joffrey Lauvergne’i gördüm. İki eliyle kafasını tutmuş, bana doğru dehşet içinde bakıyordu. O an kötü bir şey olduğunu anladım. Daha sonra Gigi’yi (Datome) gördüm ve o da ağzı açık, gözleri büyümüş halde bana bakıyordu. Sonrasını gerçekten hiç hatırlamıyorum” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Ennis’in talihsiz sakatlığının ardından Fenerbahçe’nin yeni bir transfer çalışmasına girişip girişmeyeceği ameliyat sonrası doktor raporlarına bakılarak karara bağlanacak. Obradoviç ve yönetici Semih Özsoy’un görüşmesi sonrası strateji netleşecek.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Jasikevicius ve Sertaç, Manisa Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 23. hafta mücadelesinde Fenerbahçe Beko konuk ettiği Manisa BBSK‘yı 98-82’lik skorla güle oynaya geçti. …