Güncel Haberler

Türk Telekom Sezona Eksik Başlayacak

Önümüzdeki sezon ülkemizi Eurocup‘da da temsil edecek olan ve koç Burak Gören yönetiminde iddialı bir kadro kuran Türk Telekom sezona tatsız bir haberle, en önemli parçalarından biri olan Reggie Redding‘in sakatlığı ile başlayacak.

1988 doğumlu olan 1.93 boyundaki Birleşik Amerikalı oyuncunun ayak bileği ciddi şekilde burkulmuş ve kıkırdağı hasar görmüştü. İyileşmesinin 6-8 hafta olacağı ön görülüyor.

Paylaşmak heyecan verir;

Yakında yorum bölümümüz aktif olacaktır.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yaparak yola devam ettim ve çeşitli yerli artı ulusal tv/radyo kanallarında yorumculuk yapmaya devam ediyorum.

Mutlaka bakın

Koç Jasikevicius ve Sertaç, Manisa Galibiyetini Değerlendirdi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 23. hafta mücadelesinde Fenerbahçe Beko konuk ettiği Manisa BBSK‘yı 98-82’lik skorla güle oynaya geçti. …